Bizden Haberler

Harun Erdenay Başkent İz Spor Kulübü’ne Ziyarette Bulundu

Türk basketbolunun efsane isimlerinden biri olan Harun Erdenay, Başkent İz Spor Kulübü’ne anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi. A Milli Takım kaptanlığı ve 2015-2016 yılları arasında Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanlığı gibi önemli görevlerde bulunan Erdenay, sporcularımız ve velilerimizle bir araya geldi. Bu özel günde, basketbolun inceliklerinden, takım ruhunun önemine kadar birçok konuda deneyimlerini paylaştı.

Basketbolun sadece bir spor dalı olmadığını, aynı zamanda disiplin, özveri ve takım çalışması gibi değerlerin gelişiminde de önemli bir rol oynadığını vurgulayan Erdenay, kariyerine ait anılarını anlatarak genç sporcuları motive etti. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyor, başarılarla dolu kariyerinin genç sporcularımıza örnek olmasını diliyoruz.

Harun Erdenay’s Visit to Başkent Iz Sports Club

Harun Erdenay, one of the legendary names of Turkish basketball, paid a meaningful visit to Başkent İz Sports Club. Mr Erdenay, who served as the captain of the A National Team and the President of the Turkish Basketball Federation between 2015-2016, met with our players and parents. On this special day, he shared his experiences on many subjects from the intricacies of basketball to the importance of team spirit.
Emphasising that basketball is not only a sport, but also plays an important role in the development of values such as discipline, dedication and teamwork, Erdenay motivated young athletes by telling his memories of his career. We would like to thank him once again and wish that his successful career will be an example for our young athletes.

En Üste Çık