Özel Haber

Kentçim Çimento ile iş birliği yaptık

Sintek Group olarak yurt içi ve dışında hizmet verdiğimiz referanslarımızın sayısı her geçen gün artıyor. Son olarak Muğla’da faaliyet gösteren Kentçim Çimento ile anlaşma imzaladık. Şirket ile yardımcı ekipman temini konusunda birlikte çalışmalar yürüteceğiz.

Kentçim Çimento ile yapılacak çalışma bünyesinde Sintek Group olarak hammadde kırıcı, ön-homojene (preblending), katkı stokholü, dik farin değirmeni, kömür değirmeni, 2 adet bilyalı çimento değirmeni, değirmen filtreleri ve yardımcı ekipmanları özelinde çalışmalar yapacağız.

We cooperated with Kentçim Cement

As Sintek Group, the number of our references that we serve in the country and abroad is increasing day by day. Finally, we signed an agreement with Kentçim Cement operating in Muğla. We will work together with the company on the supply of auxiliary equipment.

As Sintek Group, we will work on raw material crusher, pre-homogeneous (preblending), additive stock hall, vertical raw meal mill, coal mill, 2 ball cement mills, mill filters and auxiliary equipment within the scope of the work to be done with Kentçim Cement.

En Üste Çık