Bizden Haberler

Sintek BV ilk anlaşmasını imzaladı

Sintek BV ilk anlaşmasını RBL-REI Group ile yaptı.

Sintek Group’un Avrupa’daki müşterilerine daha yakından ve iyi hizmet sunabilmesi amacıyla kurulan Sintek BV faaliyetlerine başladı ve ilk anlaşmasını imzaladı. Fransa’da demir cevheri ve çelik endüstrisinde ekipman tedariği alanında faaliyet gösteren RBL-REI Group, ekipman tedarik çalışmalarını Sintek BV üzerinden gerçekleştirdi.

Sintek Group’un alt şirketi olarak faaliyet gösteren Sintek BV, Avrupa pazarındaki potansiyel müşterilere, Çin ve Avrupalı rakipleri karşısında anahtar teslimi projelerin yanı sıra proje geliştirme, mühendislik ve danışmanlık alanlarında hizmet sunuyor. Avrupa’daki potansiyel müşterilerinin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri ve Afrika’daki potansiyel müşteriler de yatırım için kredi, hibe kanalları konularında Sintek BV’nin sunduğu olanaklardan faydalanıyor. Sintek BV, Sintek Group’un Türkiye’de de yürüttüğü şekilde iş ahlakı ve etik değerlere bağlı olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Sintek BV signed its first agreement

Sintek BV, which was established for Sintek Group to provide closer and better service to its customers in Europe, started its activities and signed its first agreement. RBL-REI Group, which operates in the field of equipment supply in the iron ore and steel industry in France, carried out its equipment procurement activities through Sintek BV.

Operating as a subsidiary of Sintek Group, Sintek BV provides services to potential customers in the European market in the fields of project development, engineering and consultancy, as well as turnkey projects against its Chinese and European competitors. In addition to its potential customers in Europe, potential customers in the United States and Africa also benefit from the opportunities offered by Sintek BV in terms of investment loans and grant channels. Sintek BV continues its activities in line with business ethics and ethical values, as Sintek Group does in Turkey.

En Üste Çık