Bizden Haberler

Şirketler Arası Futbol Turnuvası’na Katıldık!

Şirketimiz 2022 CCL Cup şirketler arası futbol turnuvasına katıldı ve iddialı bir giriş yaparak turnuvanın ilk bölümünde yer aldığı F grubundan 2. Olarak bir üst gruba çıktı. Takımımızda yer alan bütün oyuncular her maç için büyük bir emek ve özveri göstererek şirketimizi gururlandı. Daha sonrasında ise turnuvanın çeyrek finallerinde elenen takımımız oyuncularına bir kez daha üstün performansları için teşekkür ederiz. Şimdiden gelecek dönem için hazırlıklarına başlayan futbol takımımızı kutluyor ve başarılar diliyoruz.

Sintek Group Soccer Team

Our company participated in the 2022 CCL Cup inter-company soccer tournament and made an assertive entry, ranking 2nd in the F group in the first part of the tournament. All the players on our team made our company proud by showing great effort and dedication for each match.

We would like to thank the players of our team, who were eliminated in the quarterfinals of the tournament, for their outstanding performance. We congratulate them and wish them success as they have already started preparations for the next term.

En Üste Çık