Bizden Haberler

Temiz Çevre, Sürdürülebilir Bir Gelecek

Sintek Group olarak doğa dostu bir vizyona sahip olmaya özen gösteriyor ve gelecekte daha yaşanabilir bir gezegen için çevremizi korumamız gerektiğine inanıyoruz.

Doğayı korumak için atılacak her adımın gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmamızı sağlayacağı bilincinde olarak 4 Ocak’ta Çevre Denetimi Eğitimi sonrası Mersin/Taşucu’nda iş güvenliği (İSG) birimimiz çöp toplama etkinliği düzenledi.

Gerçekleşen etkinlikte çok sayıda çöp toplanarak çevre temizliği sağlandı. İSG birimimize bu duyarlı ve örnek teşkil eden davranışları için teşekkür ediyor ve bu güzel adımın kitlelere yayılarak çoğalmasını ümit ediyoruz.

Clean Environment, Sustainable Future

As Sintek Group, we strive to have a nature friendly vision and think that we must safeguard our environment in order to have a more livable earth in the future.

Our occupational safety (OHS) unit organized a garbage collection event in Mersin/Taşucu after the Environmental Inspection Training on January 4th, aware that every effort done to conserve nature will enable us to leave a cleaner environment for future generations.

During the event, a considerable quantity of waste was collected, and the environment was cleaned. We commend our OHS unit for their sensitive and exceptional behavior, and we hope that this positive trend will extend to the general public.

En Üste Çık