Bizden Haberler

Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun!

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını kutlamak, sadece tarih boyunca verilmiş bir mücadelenin değil aynı zamanda şanlı bir destanın kutlanışıdır. 1923 yılında Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde başlayan bu kutlu yolculuk; bağımsızlık, özgürlük ve kalkınma yolculuğudur. Yıllar içinde gözyaşı, sevinç, zafer ve kayıplarla işlenmiş, ama hiçbir zaman umutsuzluğa boyun eğmemiştir. Atatürk’ün önderliğindeki Türkiye, sadece sınırları içinde değil, aynı zamanda dünya sahnesinde de bilim, eğitim, sanayi, kültür ve daha birçok alanda adından söz ettiren çağdaş bir Türkiye’dir.

Sintek Group olarak; Atatürk ilke ve inkılaplarına olan bağlılığımızı sürdürerek, birlik ve dayanışma içinde aydınlık yarınlar için kendimizi her gün geliştirerek çalışıyoruz. İş ortaklarımız ile birlikte başarılı çalışmalarımızı sürdürmeye ve ülkemizi dünyada en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz. Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlu olsun!

Happy 100th Anniversary of the Republic!

Celebrating the 100th anniversary of the Republic of Turkey is not only a celebration of a struggle throughout history, but also a celebration of a glorious epic. Started in 1923 under the leadership of Mustafa Kemal Atatürk, this blessed journey is a journey of independence, freedom and development. It has been marked by tears, joy, triumphs and losses over the years, but it has never succumbed to despair. Turkey under the leadership of Atatürk is a modern Turkey that has made a name for itself not only within its borders but also on the world stage in science, education, industry, culture and many other fields.

As Sintek Group, we are working every day to improve ourselves for a brighter future in unity and solidarity by maintaining our commitment to Atatürk’s principles and reforms. Together with our business partners, we will continue our successful work and represent our country in the best way in the world. Happy 100th anniversary of our Republic!

En Üste Çık