Bizden Haberler

14. TÇMB ULUSLARARASI TEKNİK SEMİNER VE SERGİSİ’NDE SİNTEK STANDI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ | SintekPlus Sayı 12

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) tarafından 1987 yılından bu yana iki yılda bir düzenlenen ve çimento teknolojisindeki son gelişmelerin paylaşıldığı TÇMB Uluslararası Teknik Seminer ve Sergisi’nin 14.’sü 10-13 Ekim tarihleri arasında Antalya’da düzenlendi.

Ana teması “Tutumlu İnovasyon” olan seminerde Alternatif Yakıt ve Hammadde Kullanımı, Enerji Optimizasyonu, Yenilenebilir Enerji Kullanımı konuları ile sektörle ilgili güncel konular ele alındı.

Seminerin açılış konuşmaları Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı M. Şefik Tüzün, Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği CEO’su İsmail Bulut, Rusya İnşaatçılar Birliği Çimento Komitesi Başkanı Dr. Eduard Bolshakov, Hint Çimento ve Yapı Malzemeleri Ulusal Konseyi Eş Direktörü Dr. Breja ile İtalya Çimento Üreticileri Birliği CEO’su Giu- seppe Schlitzer yaptı.

131 firmanın standı ile yer aldığı seminerde, Çimento Sektörü ile Çimento teknolojisi üreten firmalar bir araya geldi. Toplam katılımcı sayısı ise 576 oldu.

En Üste Çık