Bizden Haberler

Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü’nü Şantiyelerimizde Kutladık

Sintek Group olarak iş sağlığı ve güvenliği tüm projelerimizde öncelik verdiğimiz en önemli alanların başında gelmektedir. Çalışan sağlığı ve güvenliği konusunda sorumluluklarını yerine getirmek ve bu konuda üst düzey eğitime sahip olmak iş sağlığı ve güvenliğinin tam anlamı ile uygulanmasında çok önemlidir.  Bu sebeple daimi prensibimiz olan “Sağlığını Koru, İşini Koru” mottosu ile tüm mevzuatları eksiksiz şekilde tamamlayarak hassasiyetimizin yüksek olduğu bu konuda uzman kadromuz ile birlikte çalışanlarımızın güvenliği ve sağlığını koruyoruz.

Şantiyelerimizde de İSG kadromuzda yer alan çok değerli çalışanlarımız ile birlikte iş sağlığı ve güvenliğinin önemi bir kez daha vurgulayarak Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü’nü kutladık. İSG birimimize özverili çalışmaları için teşekkür ederiz.

We Celebrated World Occupational Health and Safety Day at Our Construction Sites

Occupational health and safety is one of the most essential topics on which we focus all of our initiatives at Sintek Group. Fulfilling the duties for employee health and safety, as well as having a high level of training in this area, are critical for the effective implementation of occupational health and safety. For this reason, we protect the safety and health of our employees, together with our expert staff, by completing all legislation completely with the motto “Protect Your Health, Protect Your Job”, which is our permanent principle.

We celebrated World Occupational Health and Safety Day by highlighting the significance of occupational health and safety once more with our extremely valued colleagues on our construction sites who work in our OHS department. We’d like to congratulate our OHS team for their hard work.

En Üste Çık