Bizden Haberler

Sintek Logistics | Muğla’da Kurulacak Olan Çimento Fabrikasının Lojistik Faaliyetlerini Tamamladık

Muğla’da kurulacak olan çimento fabrikası için gerekli tüm ekipman ve aksamlar Sintek Logistics tarafından Çin’den gemiyle taşınarak fabrika sahasına getirilmiştir. Projede; ekibimiz tarafından mühendislik titizliği ile gemi yükleme planlaması, yol etüdü, ağırlık merkezi çalışması, yol genişletme ve köprü güçlendirme çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

Taşıması gerçekleştirilen en ağır parça 165 ton olmak üzere toplam 421 parça malzeme başarı ile müşterimizin sahasına teslim edilmiştir. Uzak yol kaptanımız, deneyimli proje operasyon müdürlerimiz ve alt yapı destek elemanlarımız ile başarı ile birçok projemizi tamamlamaya devam ediyoruz.

Sintek Logistics carried all essential equipment and components for the cement plant to be erected in Muğla by ship from China to the factory site. Our team worked with engineering precision on the project’s ship loading design, road survey, center of gravity work, road expansion, and bridge strengthening.

A total of 421 items of material were successfully delivered to our customer’s site, the biggest of which weighed 165 tons. We continue to complete many of our projects successfully thanks to our long-distance skipper, experienced project operation managers, and infrastructure support employees.

En Üste Çık