Bizden Haberler

EnviroTech 2024’e Katılım Gösterdik

Sintek Group, Minerva Engineering ve Sintek BV olarak Lizbon’da 10-13 Mart tarihleri arasında World Cement tarafından düzenlenen EnviroTech konferansına katılım gösterdik.

Çimento üreticileri, sektör liderleri ve teknik uzmanları kapsayan katılımcıları bir araya getiren bu etkinlikte çimento endüstrisinin çevresel etkisini azaltmaya yönelik güncel sürdürülebilir teknolojilerin süreçleri ve politikaları görüşüldü. Karbon ayak izinin azaltılması, enerji verimliliği, alternatif yakıtlar ve sürdürülebilir yapı malzemeleri gibi konularda önemli sunumlar gerçekleştirildi.

We Participated in EnviroTech 2024

Sintek Group, Minerva Engineering and Sintek BV participated in the EnviroTech conference organised by World Cement in Lisbon between 10-13 March.

This event brought together participants including cement producers, industry leaders and technical experts to discuss the processes and policies of current sustainable technologies to reduce the environmental impact of the cement industry. Important presentations were made on topics such as carbon footprint reduction, energy efficiency, alternative fuels and sustainable building materials.

En Üste Çık