Bizden Haberler

Hoş geldin 2024!

Yeni bir yıl, yeni umutlar, yeni başlangıçlar ve tabii ki yeni başarılar demek! Bu güzel anı birlikte kutlamak için tüm iştiraklerimizin ve şantiyelerimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz yeni yıl yemeği organizasyonuyla bir araya geldik.

Sintek Group olarak geçtiğimiz yılda elde ettiğimiz başarıları, birlikte yaşadığımız zorlukları ve birbirimize olan güçlü bağlarımızı düşünerek, 2024’ü coşkuyla karşıladık. Her bir iştirakimizin değerli katılımıyla, birlikte geçirdiğimiz bu anlamlı gecede Sintek Group ailesi olarak birbirimize olan desteğimizi bir kez daha hissettik.

Sintek Group ailesi olarak, yeni yılda hep birlikte daha büyük başarılara imza atmak, inovasyon ve sürdürülebilirlik konularında öncü adımlar atmaya devam etmek en büyük hedefimiz olmayı sürdürücek. Değerli Sintek ailesine, özverili çalışmalarıyla bu şirketin yolculuğunu daha güçlü hale getirdikleri ve değer kattıkları için teşekkür ederiz.

Yeni yılın getireceği tüm güzellikleri ve başarıları birlikte paylaşmak dileğiyle, Sintek Group olarak sevgi ve başarı dolu bir yıl diliyoruz!

Welcome 2024!

A new year means new hopes, new beginnings and new achievements! In order to celebrate this beautiful moment together, we came together with the new year dinner organised with the participation of all our subsidiaries and construction sites.

As Sintek Group, we welcomed 2024 with enthusiasm, thinking about the successes we have achieved in the past year, the difficulties we have experienced together and our strong ties to each other. With the valuable participation of each of our subsidiaries, we once again felt our support for each other as the Sintek Group family in this meaningful night we spent together.

As the Sintek Group family, our biggest goal will continue to be to achieve greater success together in the new year and to continue to take pioneering steps in innovation and sustainability. We would like to thank the valuable Sintek family for making the journey of this company stronger and adding value with their devoted work.

As Sintek Group, we wish a year full of love and success, hoping to share all the beauties and successes that the new year will bring together!

En Üste Çık