Kültür - Sanat

Seninle Başlamadı

2022 Çok Satan Kitaplar

Seninle Başlamadı

Yazar: Matt Wolynn

Son dönemin en popüler konularından aile dizimi ve geçmişimizden getirdiğimiz aile travmalarını konu edinen Seninle Başlamadı yaşadığımız deneyimlere yüklediğimiz anlamların nerelerden kaynaklandığını sorguluyor ve sorgulatıyor.

Sebepsiz yere hissedilen duygular ve ruhsal iniş çıkışların ardındaki kalıtsal travmalar karakterimiz üzerinde nasıl bir etkiye sahip olabilir?

Orijinal travmayı yaşayan kişi hayatını kaybetse veya hikâye unutulsa bile hatıralar ve duygular yaşamaya devam edebilir. Seninle Başlamadı geleneksel psikoterapinin ve diğer müdahale yöntemlerinin uzun süredir sonuçlandıramadığı problemleri çözüme kavuşturmak için etkili bir yaklaşım sunmaktadır.

It Didn’t Start with You

Author: Matt Wolynn

Dealing with family constellations, one of the most popular topics of the last period, and family traumas we brought from our past, It Didn’t Start with You, questions and makes us question the origins of the meanings we ascribe to our experiences.

What effect can feelings and inherited traumas behind the ups and downs have on our character?

Even if the person who experienced the original trauma dies or the story is forgotten, memories and emotions can continue to live. It Didn’t Start with You offers a transformative approach to addressing challenges that traditional psychotherapy, medications and other interventions have long been unable to solve.

En Üste Çık