Bizden Haberler

Hoş geldin 2023!

Sintek Group merkez binasında gerçekleştirdiğimiz “2023’e Merhaba” etkinliğinde bir araya gelerek keyifle geçen bir kutlama ile yeni yılı yöneticilerimiz ve çalışma arkadaşlarımızla birlikte karşıladık. Sintek Group olarak hem çok çalıştığımız hem de çalışmalarımızın karşılığını aldığımız verimli bir yılı geride bıraktık.

Başarılı bir şekilde 2022 yılını tamamlarken, bünyemize katılan yeni çalışma arkadaşlarımızla birlikte daha büyük ve güçlü bir aile olduk. Her yeni yıl yeni umutları da beraberinde getirirken, biz planlı çalışmalarımızla umutlarımızı bir araya getirmeye özen gösterdik. 2023 yılında da hem Türkiye’de hem de Dünya’da hedeflerimizi birlikte gerçekleştirerek sektörümüzün en iyilerinden olmayı sürdüreceğiz.

Değerli Sintek ailesine, özverili çalışmalarıyla bu şirketin yolculuğunu daha güçlü hale getirdikleri ve değer kattıkları için teşekkür ederiz.

Yeni yılda yeni bir heyecan ve enerjiyle şirketimizin üstlendiği önemli projeleri tamamlayıp yeni projeler ile yolumuza devam etmek ve katma değeri yüksek projelerin altına imza atmak en büyük önceliğimiz olacaktır. Yeni yılın yeni umutlar getirmesini, güzellikleri yeşertmesini diliyoruz.

İyi seneler!

Welcome, 2023!

Our management and colleagues had a happy celebration at the “Welcome to 2023” event held at our Sintek headquarters. Sintek Group has had a successful year in which we worked hard and were recognized for our efforts.

With the completion of the year 2022, we have grown into a larger and stronger family with our new colleagues. While each new year brings with it fresh hopes, we took care to align our hopes with our scheduled efforts. In 2023, we will continue to work together to achieve our goals, both in Turkey and throughout the world, and to be among the best in our sector.

We would like to express our gratitude to the distinguished Sintek family for making this company’s journey stronger and adding value with their devoted efforts. Together, we are stronger!

In the new year, it will be our top priority to complete the important projects undertaken by our company with new excitement and energy, to continue on our way with new projects, and to undertake projects with high added value. We wish the new year to bring new hopes and wonders.

Happy New Year!

En Üste Çık