Bizden Haberler

Sintek Group ve Başkent İz Spor Kulübü Olarak Engelsiz Aslanlar Balosu’na Katılım Gösterdik

Galatasaray Ekmas Erkek Basketbol Takımı’nın 2023-2024 sezonu boyunca ana sponsoru olan Sintek Group, 28 Şubat 2024 Çarşamba günü İstanbul’un tarihî mekanlarından biri olan Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen Engelsiz Aslanlar Balosu’na Başkent İz Spor Kulübü ile birlikte katılım gösterdi.

Bu anlamlı organizasyon, Galatasaray Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde, Paralimpik spor dallarında faaliyet gösteren sporcuların ve Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nın tanıtıldığı, aynı zamanda bu alandaki hedeflerin lansmanının yapıldığı bir akşam olarak öne çıktı.

Sintek Group ve Başkent İz Spor Kulübü, Galatasaray Spor Kulübü’ne ve Engelsiz Aslanlar’a gelecek dönemde gerçekleştirecekleri tüm spor faaliyetlerinde başarılar diler.

As Sintek Group and Başkent İz Sports Club, We Participated in the ‘Engelsiz Aslanlar’ Ball

Sintek Group, the main sponsor of Galatasaray Ekmas Men’s Basketball Team for the 2023-2024 season, participated together with Başkent İz Sports Club in the ‘Engelsiz Aslanlar’ Ball held on Wednesday, February 28, 2024 at Çırağan Palace, one of the historical places of Istanbul.

This meaningful organization, hosted by Galatasaray Sports Club, stood out as an evening where athletes operating in Paralympic sports and the Galatasaray Wheelchair Basketball Team were introduced, as well as the launch of the goals in this field.

Sintek Group and Başkent İz Sports Club wish Galatasaray Sports Club and ‘Engelsiz Aslanlar’ success in all their sports activities in the coming period.

En Üste Çık